widget.job-description.alt

Asystent Zarządu

Lublin
11 października 2023
Opis stanowiska
  • prowadzenie administracji Biura Zarządu;

  • wsparcie przy koordynowaniu spotkań Zarządu (ustalanie kalendarzy, planów i harmonogramu spotkań);

  • obsługa recepcyjna biura, organizacja prawidłowego funkcjonowania recepcji;

  • wsparcie w organizacji eventów oraz wspieranie innych działań podejmowanych na terenie firmy;

  • wsparcie w kontaktach z firmami zewnętrznymi instytucjami i organizacjami współpracującymi z Zarządem (kontakty telefoniczne oraz mailowe);

  • przygotowywanie prezentacji na potrzeby spotkań Zarządu;

  • wsparcie Asystentki Zarządu w codziennych zadaniach;

  • dbałość o wizerunek firmy na zewnątrz.

Wymagania
  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie;

  • jesteś osobą samodzielną, dobrze organizujesz sobie pracę i cenisz porządek;

  • jesteś osobą wielozadaniową, potrafisz priorytetyzować zadania oraz pracować pod presją czasu;

  • posługujesz się sprawnie systemem MS Office 360;

  • posiadasz aktywne prawo jazdy kat B;

  • jesteś osobą otwartą w kontakcie z innymi ludźmi;

  • posiadasz zdolność do precyzyjnego wyrażania myśli w języku polskim, z dbałością o poprawność gramatyczną i ortograficzną;

  • znasz zasady dobrej autoprezentacji;

  • wykazujesz wysoką kulturę osobistą.

  • ukończony kurs / szkolenie na asystenta zarządu lub pokrewne.

Oferujemy
  • kompleksowy program wdrożeniowy pod okiem ekspertów;

  • konkurencyjne wynagrodzenie;

  • bogaty pakiet szkoleń i możliwości rozwoju;

  • profesjonalne narzędzia pracy;

  • ubezpieczenie grupowe;

  • pakiet sportowy;

  • wspaniałą atmosferę pracy;

  • wspólne celebrowanie ważnych wydarzeń.

Benefity MEDISEPT

Opieka Medyczna

Karta sportowa

Audioteka

Ubezpieczenie grupowe

Paczki świąteczne i okolicznościowe

Celebracja ważnych wydarzeń

Jubileusze

Program rekomendacji

Programy szkoleniowe

Tracker image