widget.job-description.alt

Dyrektor HR

Lublin
04 czerwca 2024
Opis stanowiska
  • Projektowanie, rozwijanie oraz wdrażanie strategii HR
  • Opracowywanie standardów HR oraz pełna odpowiedzialność za ich wdrażanie
  • Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań, narzędzi i procesów w organizacji
  • Opracowywanie procedur i programów mających na celu zwiększenie efektywności, motywacji i rozwoju pracowników
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Wspieranie liderów w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi i budowaniu efektywnych zespołów
  • Doradztwo w zakresie zarządzania talentami, określenie sukcesorów
  • Współuczestnictwo w tworzeniu komunikacji wewnętrznej oraz kultury organizacyjnej
  • Koordynowanie i monitorowanie procesu adaptacji pracowników
  • Projektowanie i wdrażanie programów rozwojowych, analiza potrzeb szkoleniowych
  • Doradzanie menadżerom w sprawach personalnych
  • Praca na wskaźnikach efektywności Działu HR, monitorowanie i raportowanie ich realizacji
  • Poszukiwanie pomysłów optymalizacji i usprawnień procesów oraz rekomendowanie ich Zarządowi
  • Ścisła współpraca z Zarządem oraz innymi Działami firmy
  • Udział w konferencjach i targach
Wymagania
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku menadżerskim w obszarze HR
  • Doświadczenie we współpracy z kadrą menadżerską
  • Wiedza oraz szerokie doświadczenie w obszarze realizacji procesów HR: rekrutacja, onboarding, rozwój kompetencji, realizacja programów rozwojowych
  • Doświadczenie w zakresie przekazywania wiedzy i moderowania spotkań
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację w międzynarodowej organizacji
  • Znajomość prawa pracy
  • Gotowość do wyjazdów służbowych, również zagranicznych
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w oparciu o BSC
Oferujemy
  • Pracę w firmie będącej liderem rynku, która wyznacza trendy nie tylko w Polsce
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (część stała plus premiowa)
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Benefity i dodatkowe aspekty poza wynagrodzeniowe: realny wpływ na rozwój i strategię firmy, bardzo duże możliwości rozwoju (szkolenia, warsztaty, studia podyplomowe, coaching) opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe, nagrody jubileuszowe, program wsparcia psychologicznego/ prawnego/ podatkowego, paczki świąteczne/ upominki okazjonalne, zakupy pracownicze po preferencyjnych cenach, audioteka
  • Biznesowe, lecz niekorporacyjne i dynamiczne środowisko pracy

Benefity MEDISEPT

Opieka Medyczna

Karta sportowa

Audioteka

Ubezpieczenie grupowe

Paczki świąteczne i okolicznościowe

Celebracja ważnych wydarzeń

Jubileusze

Program rekomendacji

Programy szkoleniowe

Tracker image