widget.job-description.alt

Specjalista ds. Eksportu z językiem niemieckim/włoskim

Lublin
28 czerwca 2024
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie i poszerzanie oferty produktowej na rynki zagraniczne
  • współpraca i kontakt z Klientami oraz Partnerami
  • wdrażanie programów marketingowych dla Partnerów
  • przygotowywanie dokumentacji oraz pism
  • czynny udział w targach i spotkaniach branżowych
Wymagania

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego lub włoskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego (mile widziana)
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji
  • prosimy o załączenie cv i listu motywacyjnego
Oferujemy

To oferujemy

  • kompleksowy program wdrożeniowy pod okiem ekspertów
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet szkoleń i możliwości rozwoju
  • możliwość nauki języka angielskiego
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • ubezpieczenie grupowe
  • pakiet sportowy
  • wspaniałą atmosferę pracy
  • wspólne celebrowanie ważnych wydarzeń

Benefity MEDISEPT

Opieka Medyczna

Karta sportowa

Audioteka

Ubezpieczenie grupowe

Paczki świąteczne i okolicznościowe

Celebracja ważnych wydarzeń

Jubileusze

Program rekomendacji

Programy szkoleniowe

Tracker image