Business Development Manager EMEA

Polska
01 sierpnia 2024
Opis stanowiska
  • aktywne pozyskiwanie (hunting) dystrybutorów zagranicznych (EMEA)
  • budowanie relacji, bieżąca współpraca i obsługa aktywnych klientów
  • realizacja planów sprzedażowych
  • przygotowywanie ofert, prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
  • współtworzenie strategii Działu Eksportu
  • analiza potencjału oraz trendów na podległych rynkach
  • analiza konkurencji na podległych rynkach
  • koordynowanie procesów związanych z rejestracją produktów
  • czynny udział w targach i spotkaniach branżowych
Wymagania
  • biegła znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)– warunek konieczny
  • poparte sukcesami doświadczenie w obszarze sprzedaży B2B na rynkach zagranicznych (w szczególności DACH)
  • gotowość do wyjazdów służbowych (około 50% czasu pracy)
  • umiejętność pozyskiwania nowych klientów oraz budowania długotrwałych relacji
  • wysokie umiejętności analityczne
  • wysokie umiejętności sprzedażowe oraz silna orientacja na realizację wyznaczonych celów
  • proaktywność, przedsiębiorczość, odpowiedzialność i komunikatywność
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point)
  • czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • realną możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej, wiodącej w swojej branży firmie
  • kompleksowy program wdrożeniowy pod okiem ekspertów
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet szkoleń i możliwości rozwoju
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • ubezpieczenie grupowe
  • pakiet sportowy
  • wspólne celebrowanie ważnych wydarzeń

Benefity MEDISEPT

Opieka Medyczna

Karta sportowa

Audioteka

Ubezpieczenie grupowe

Paczki świąteczne i okolicznościowe

Celebracja ważnych wydarzeń

Jubileusze

Program rekomendacji

Programy szkoleniowe