Specjalista w Dziale Hospital Market

Lublin
06 października 2024
Opis stanowiska
  • realizowanie sprzedaży na rynek hospital market
  • pozyskiwanie, wprowadzanie i poszerzanie oferty produktowej na rynek hospital poprzez współpracę i kontakt ze szpitalami, szpitalnymi firmami sprzątającymi i partnerami biznesowymi
  • współpraca z działem sprzedaży terenowej (key account managerami) hospital market
  • przygotowywanie i prowadzenie postępowań przetargowych
  • realizacja celów związanych ze wspieraniem prowadzenia postępowań przetargowych
  • kontakt mailowy i telefoniczny ze szpitalami, szpitalnymi firmami sprzątającymi i partnerami biznesowymi
  • czynny udział w targach i spotkaniach branżowych
Wymagania
  • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

  • biegła znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność budowania długotrwwałych relacji

  • chęć rozwoju w szeroko pojętym obszarze hospital market

Oferujemy
  • kompleksowy program wdrożeniowy pod okiem ekspertów
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet szkoleń i możliwości rozwoju
  • możliwość nauki języka angielskiego
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • ubezpieczenie grupowe
  • pakiet sportowy
  • wspaniałą atmosferę pracy
  • wspólne celebrowanie ważnych wydarzeń

Benefity MEDISEPT

Opieka Medyczna

Karta sportowa

Audioteka

Ubezpieczenie grupowe

Paczki świąteczne i okolicznościowe

Celebracja ważnych wydarzeń

Jubileusze

Program rekomendacji

Programy szkoleniowe