Specjalista ds. Exportu

Lublin
06 października 2024
Opis stanowiska
  • Identyfikacja i pozyskiwanie klientów zagranicznych (rynek stomatologiczny oraz medyczny)
  • Kontakt telefoniczny i mailowy oraz spotkania online z klientami zagranicznymi
  • Zespołowa realizacja planu sprzedaży działu eksportu oraz indywidualnego planu sprzedaży na przypisanych klientach
  • Współpraca z działem marketingu w zakresie przygotowania materiałów marketingowych (promocje, materiały BTL, targi)
  • Współpraca z Działem Badań i Rozwoju w zakresie rejestracji produktów oraz zmian rejestracyjnych na podległych rynkach zagranicznych
  • Analiza rynku i działań konkurencji w celu zwiększania poziomu sprzedaży eksportowej
  • Wsparcie w tworzeniu i aktualizacji strategii na podległych rynkach w zakresie współpracy z klientami
  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń, webinariów, spotkań dla przypisanych klientów nt. bieżącej oferty
Wymagania
  • Min 2 letnie doświadczenie w dziale sprzedaży (preferowane sprzedaż zagraniczna)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 – będziesz go używać w codziennej pracy
  • Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych oraz prezentacji
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
Oferujemy
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Wszystkie narzędzia potrzebne do wykonywania pracy
  • Bogaty pakiet szkoleń
  • Możliwości rozwoju oraz awansu
  • Benefity (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczanie grupowe, zniżki pracownicze, audioteka)

Benefity MEDISEPT

Opieka Medyczna

Karta sportowa

Audioteka

Ubezpieczenie grupowe

Paczki świąteczne i okolicznościowe

Celebracja ważnych wydarzeń

Jubileusze

Program rekomendacji

Programy szkoleniowe